company tel
02166469098
company tel
Sales[@]hipersia.com
فشافویه کجاست؟
17 like 12762 view

فشافویه کجاست؟

دریاچه مصنوعی فشافویه در سال ۱۳۸۵ خورشیدی ساخته شده و حدود ۷ هکتار مساحت دارد. این دریاچه متعلق به منطقه شهرری و حسن‌آباد تهران است.

شاید بارها اسم فشافویه را شنیده باشید ولی ندانید دقیقا کجاست! فشافویه یکی از بخش‌های شهرستان ری در استان تهران است که دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است. در این منطقه دریاچه‌ای مصنوعی به اسم فشافویه وجود دارد که بسیار جذاب و پرطرفدار است و امکانات فراوان گردشگری دارد! این دریاچه در سال ۱۳۸۵ خورشیدی ساخته شده و حدود ۷ هکتار مساحت دارد. این دریاچه متعلق به منطقه شهرری و حسن‌آباد تهران است. 

 

 

بسیاری از ساکنان تهران از وجود چنین دریاچه‌ای در دل کویر جنوبی تهران بی خبر هستند. درست در 18 کیلومتری اتوبان تهران قم در جنوب تهران، شما می‌توانید یک آخر هفته بسیار جالب و به یادماندنی داشته باشید. البته قرار نیست با زیبایی‌های سواحل دریای شمال و جنوب کشور روبرو شوید. در واقع اینجا یک پیشنهاد خوب برای آب بازی است که همه امکانات تفریحی سواحل کیش، قشم، ترکیه، امارات و خلاصه هر مقصد گردشگری دور از تهران را دارد.

 

دریاچه مصنوعی فشافویه چه امکانات تفریحی دارد؟

در مجوعه تفریحی ورزشی فشافویه، امکانات بسیار خوبی وجود دارد، از جمله:

  • اسکی روی آب
  • جت اسکی
  • قایق سواری
  • کایاک سواری
  • ATV (موتورهای چهار چرخ)
  • پیست اتوموبیلرانی
  • پینت بال
  • سوارکاری

 

لازم به ذکر است که این مجموعه دارای جت اسکی‌های بسیار قدرتمندی است با حجم موتور 1500 سی سی که هیجان باورنکردنی به شما می‌دهد. علاوه بر جت اسکی شما می‌توانید از قایقهای شاتل، دونات، بنانا و کایاک استفاده نمایید.

 

 

چه موقعی از سال برای بازدید از  دریاچه مصنوعی فشافویه سفر کنیم؟

برای استفاده از تفریحات آبی دریاچه فشافویه، فقط تا اواسط مهر فرصت دارید. ولی از آبان به بعد تفریحات دیگری از جمله: پینت بال، تیرو کمان، سوارکاری، تراپ، اتومبیلرانی و … در انتظار شماست. اگر حوصله تنها سفر کردن به فشافویه را ندارید، می‌توانید با برخی آژانس‌های مسافرتی که تورهای ویژه را برگزار می کنند، به آنجا سفر کنید و لذت ببرید.

 

از چه مسیری به دریاچه فشافویه برویم؟

همانطور که گفته شد، این دریاچه در کیلومتر 18 اتوبان تهران قم، نرسیده به فرودگاه امام واقع شده است و حدودا سه ربع از تهران فاصله دارد.

 

ورودی دریاچه چقدر است؟

هزینه هربار ورود به این دریاچه 45 هزار تومان است و اگر شما قصد دارید آخر هفته‌ها به آنجا سفر کنید، پیشنهاد می‌کنیم در آنجا عضو شوید و با دریافت کارت اعضای ویژه از امکانات آنجا استفاده کنید.

 

اشتراک‌گذاری:

ثبت نظر

خدمات مرتبط

مطالب مرتبط

این راه را نهایت صورت کجا توان بست؟ (حافظ)

© 2020 Diako Co. All Right Reserved